window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Ulga Termomodernizacyjna

Wsparcie finansowe polegające na odliczeniu od podatku kosztów termomodernizacji budynku, dla właścicieli lub współwłaścicieli budynków oddanych już do użytku.

ulga termomodernizacyjna

Cel programu

Uzyskaj zwrot kosztów z termomodernizacji budynku

Program ma na celu umożliwienie odliczenia od podatku kosztów związanych z termomodernizacją budynków w Polsce, co prowadzi do poprawy warunków energetycznych. Ulgę można łączyć z innymi dotacjami związanymi z tymi samymi przedsięwzięciami. Dzięki temu programowi, obiekty mogą korzystać z kompleksowego wsparcia finansowego, co sprzyja rozwojowi ekologicznej energii w kraju.

Poprawa jakości powietrza i redukcja smogu to priorytet. Zauważa się to nie tylko w organizacjach ekologicznych, ale także wśród władz rządzących. Aby osiągnąć ten kluczowy cel, niezbędne są działania zachęcające obywateli, by aktywnie zaangażowali się w jego realizację.

Ulga termomodernizacyjna

Szczegóły programu

Korzystając z "Ulgi Termomodernizacyjnej" odnosisz znaczące korzyści, część wydanych pieniędzy trafi ponownie do Twojego portfela. Dodatkowo zyskasz lepsze warunki energetyczne Twojego budynku.

Dla kogo i na co?

Ulga podatkowa jest dostępna dla właścicieli lub współwłaścicieli budynków, które zostały już oddane do użytku i nie są w trakcie budowy. Odliczeniu podlegają koszty związane z termomodernizacją budynku.

Wartość ulgi

Dofinansowanie może wynieść do 53 000 złotych w formie odliczenia od podatku dochodowego lub w przypadku ryczałtu przychodu na podatnika, który jest właścicielem lub współwłaścicielem modernizowanego budynku.

ulga termomodernizacyjna

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z możliwości dofinansowania

Skontaktuj się z nami