window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Wykończenie sklepu marki Marella w Silesia City Center

Kategoria realizacji

Prace wykończeniowe

MIASTO

Katowice

Województwo

Śląskie

Klient

Marella, Silesia City Center

Z przyjemnością przedstawiamy naszą realizację wykończenia sklepu marki odzieżowej Marella, zlokalizowanego w renomowanym centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Nasza firma, specjalizująca się w profesjonalnych usługach wykończeniowych, miała zaszczyt uczestniczyć w tworzeniu tej nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni handlowej. Zespół doświadczonych fachowców w pełni zaangażował się w realizację tego projektu, osiągając najwyższą jakość wykończenia oraz spełniając wszelkie oczekiwania i standardy marki Marella.

Nasza firma dokładnie przemyślała i dopasowała rodzaj posadzki, aby zapewnić zarówno estetyczny wygląd, jak i trwałość. Zastosowaliśmy najnowocześniejsze materiały, aby stworzyć spójną i elegancką powierzchnię podłogi, idealnie pasującą do wizerunku marki Marella. Wykorzystując zaawansowane technologie i umiejętności naszych fachowców, stworzyliśmy solidną i funkcjonalną suchą zabudowę z płyt gipsowo-kartonowych. Dokładność i dbałość o szczegóły pozwoliły nam dostosować przestrzeń sklepu do indywidualnych potrzeb i wymagań marki.

Zadbaliśmy o odpowiedni dobór farb i technik malarskich, aby uzyskać efekt końcowy, który harmonizuje z wizją marki Marella. Kolorystyka i wykończenie ścian były starannie dostosowane do atmosfery sklepu. Bezpieczne i funkcjonalne instalacje elektryczne są nieodzownym elementem skutecznego funkcjonowania sklepu. Nasz zespół elektryków zapewnił profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznych, w tym oświetlenia. W rezultacie sklep oferuje nie tylko wspaniałe oświetlenie, ale także efektywne i energooszczędne rozwiązania.

Nasza praca nad projektem wykończenia sklepu Marella w Silesia City Center to połączenie naszej pasji do tworzenia doskonałych wnętrz z zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi. Dzięki staranności, zaangażowaniu i skupieniu na każdym detalu, udało nam się stworzyć przestrzeń, która nie tylko spełnia oczekiwania marki, ale również zapewnia wyjątkowe doświadczenie zakupowe dla klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeśli również Państwo marzą o stworzeniu unikalnego wnętrza, które będzie harmonijnie łączyć estetykę i funkcjonalność.