window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Montaż klimatyzacji AUX Q-Smart Premium w Łodzi

Kategoria realizacji

Klimatyzacja

MIASTO

Łódź

Województwo

Łódzkie

Klient

Osoba prywatna

Z zadowoleniem prezentujemy realizację w dziedzinie montażu klimatyzacji, która odbyła się w Łodzi. W ramach tego projektu mieliśmy przyjemność zainstalować nowoczesny system klimatyzacji marki AUX Q-Smart Premium Grey o mocy 3,5 kW w prywatnym mieszkaniu w Łodzi. Naszym głównym celem było nie tylko zapewnienie odpowiedniej temperatury, ale również zachowanie estetyki i funkcjonalności przestrzeni.

Nasz zespół doświadczonych instalatorów przeprowadził kompleksowy montaż klimatyzacji. Zainstalowaliśmy jednostkę wewnętrzną w pomieszczeniu, która harmonijnie komponuje się z wystrojem wnętrza. Jednostka zewnętrzna została zamontowana na specjalnym wsporniku nad drzwiami, co umożliwia swobodny dostęp i korzystanie z balkonu.

W trakcie realizacji przeprowadziliśmy precyzyjny montaż instalacji chłodniczej, skroplin i elektrycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i staranności, cała infrastruktura została ukryta w dyskretny sposób, przechodząc przez garderobę na balkon. Efekt końcowy jest imponujący - w pomieszczeniu mieszkalnym nie ma żadnych widocznych śladów montażu, a jednostka klimatyzacji harmonijnie współgra z wnętrzem.

Teraz klient może cieszyć się przyjemnym klimatem w pokoju bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Nasza firma instalacyjna dąży zawsze do najwyższej jakości i zadowolenia odbiorcy. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy zagwarantują Ci szybki i estetyczny montaż klimatyzacji, z przyjemnością staniemy na wysokości zadania. Skontaktuj się z nami, aby omówić, jak możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.