window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Kompleksowe wykończenie salonu Play w Krakowie

Kategoria realizacji

Prace wykończeniowe

MIASTO

Kraków

Województwo

Małopolskie

Klient

Play

Z przyjemnością prezentujemy pełną realizację prac wykończeniowych dla salonu Play w Krakowie. W ramach naszej współpracy zajęliśmy się kompleksowym wykończeniem powierzchni użytkowej, po poprzednim salonie sprzedażowym innej marki. Wcześniejsze wykończenie wymagało gruntownego odświeżenia. Po uzgodnieniu szczegółów z klientem każdy detal został starannie zaplanowany i zrealizowany. To miejsce, w którym nasza pasja do wykończenia wnętrz połączyła się z potrzebami marki Play, tworząc przestrzeń pełną nowoczesności, komfortu i estetyki.

W ramach suchej zabudowy gips-karton, wykorzystaliśmy nowoczesne techniki, aby stworzyć przestrzenie zgodnie z intencją projektu. Dzięki temu unikatowy układ jest zarówno funkcjonalny, jak i elastyczny. Ostateczny efekt gładkich ścian i sufitów był wynikiem precyzyjnego gipsowania i malowania. Nasz zespół nie tylko zadbał o wyjątkową jakość powierzchni, ale także dobrał paletę kolorów, która harmonizuje z estetyką salonu Play.

Elegancka podłoga stanowi solidne fundamenty salonu. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom i starannej instalacji, posadzki spełniają zarówno funkcję praktyczną, jak i wizualną. Meble, starannie wybrane i ułożone, zapewniają wygodę klientów i tworzą spójny wystrój. Nasza współpraca z renomowanymi architektami gwarantuje trwałość i estetykę.

Instalacje elektryczne nie tylko spełniają standardy bezpieczeństwa, ale także zapewniają odpowiednie oświetlenie, podkreślając charakter i wystrój przestrzeni. Nowoczesne źródła światła nie tylko są praktyczne, ale także tworzą przyjemny nastrój. Wentylacja i klimatyzacja to kluczowe elementy dla komfortu wewnętrznego. Wszystkie rozwiązania zostały dopasowane do wymagań salonu Play, zapewniają przyjemną atmosferę dla gości i pracowników.

Nasza podróż w kierunku ukończenia salonu Play w Krakowie była pełna pasji i zaangażowania. Efekt to nowoczesna przestrzeń, w której klienci Play mogą się czuć swobodnie i komfortowo. Jest to miejsce, które odzwierciedla filozofię marki oraz naszą zdolność do tworzenia wyjątkowych i funkcjonalnych wnętrz. Zachęcamy do kontaktu, jeśli również Państwo marzą o stworzeniu unikalnego wnętrza, które będzie harmonijnie łączyć estetykę i funkcjonalność.