window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Program Moje Ciepło

Wsparcie finansowe na zakup, a także montaż pompy ciepła, służącej do ogrzewania i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, dla nowych budynków jednorodzinnych.

program moje ciepło

Cel programu

Dofinansowanie pompy ciepła jako głównego źródła ciepła

Celem programu jest wsparcie rozwoju ogrzewnictwa indywidualnego i rozwoju energetyki w obszarze powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła w nowych budynkach jednorodzinnych. Program "Moje Ciepło" to kompleksowe rozwiązanie grzewcze, które jest odpowiedzią na aktualne potrzeby indywidualnych inwestorów, którzy starają się myśleć przyszłościowo pod kątem ekologii, jak i ekonomii.

Wsparcie montażu pompy ciepła przyczyni się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, wynikających z nieefektywnego ogrzewania przy użyciu paliw kopalnych. Ponadto, przyczyni się też do zwiększenia udziału energii ze źródeł odnawialnych w finalnym zużyciu energii.

Moje ciepło

Szczegóły programu

Dołączając do programu "Moje Ciepło", otrzymujesz kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie grzewcze dla Twojego domu, które zapewni Ci nie tylko komfort termiczny, ale także znaczące oszczędności.

Dla kogo i na co?

Dotacja skierowana jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dotyczy finansowania nowoczesnych pomp ciepła służących do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej (CWU).

Wartość dotacji

Dofinansowanie jest udzielane w formie dotacji, która może wynosić do 30% lub nawet do 45% kwalifikowanych kosztów inwestycji, jednak nie może wynosić więcej niż 21 tys. zł na jedną inwestycję.

program moje ciepło

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z możliwości dofinansowania

Skontaktuj się z nami