window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Program Mój Prąd 5.0

Wsparcie finansowe na montaż systemów fotowoltaicznych wraz z elementami do magazynowania energii, jako ekologicznego rozwiązania dla domów jednorodzinnych.

program mój prad-5.0

Cel programu

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych i magazynów

Celem programu jest dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynowaniem energii jako ekologicznego rozwiązania dla domów jednorodzinnych oraz krajowego systemu energetycznego. Piąta Edycja „Mój Prąd” nakierowana jest szczególnie na promowanie rozwiązań rozszerzonych o urządzenia zwiększające autokonsumpcję energii, takich jak magazyny energii oraz nowoczesne pompy ciepła.

Wraz z rozwojem technologicznym, nadeszły nowe możliwości przechowywania wyprodukowanej energii elektrycznej oraz poprawy efektywności zarządzania dzięki wykorzystaniu inteligentnych systemów kontrolujących nadwyżki produkcji energii.

Mój prąd 5.0

Szczegóły programu

Dołączając do programu "Mój Prąd 5.0", oszczędzasz na prądzie i chronisz środowisko - wykorzystujesz czystą i zieloną energię. Dołącz do społeczności i zacznij korzystać z energii odnawialnej już teraz!

Dla kogo i na co?

Program "Mój Prąd 5.0", skierowany jest do osób fizycznych, które produkują energię elektryczną na potrzeby własne. Dzięki programowi można zainstalować panele fotowoltaiczne wraz z magazynem energii.

Wartość dotacji

Kwota dotacji zależna jest od indywidualnych warunków, maksymalna łączna suma pieniężna, którą można otrzymać, wynosi 58 000 zł.

program mój prad-5.0

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z możliwości dofinansowania

Skontaktuj się z nami